Nagy Katalin Matild és Nagy Dénes

van még...

Olvasásra ajánljuk

II. Szolnoki Grafikai Szimpózium

A Szolnoki Művésztelep 2022-ben, másodszorra ad otthont a Képgrafikusok Olgyai Viktor Egyesületének szervezésében megrendezendő Szolnoki Grafikai Szimpóziumnak. A program 21 hazai és határon túli grafikusművész,

tovább olvasom »

Sinka Péter kiállítása elé

Szeretettel köszöntök Mindenkit! Péterrel régóta ismerjük egymást. Természetesen találkoztam már a munkáival, azonban csütörtökön, amikor elküldte a megrendezett kiállításról készült felvételeket, őszintén mondhatom, hogy meghatódtam.

tovább olvasom »

megosztás:

Megosztás itt: facebook
Facebook
Megosztás itt: pinterest
Pinterest
Megosztás itt: twitter
Twitter
Megosztás itt: linkedin
LinkedIn