Nagy Katalin Matild és Nagy Dénes

GAME OF ARTS

GAME OF ARTS

Fantasztikus élmény volt!

A közreműködők és kiállítók névsora:

Bana Barbara, Horváth Enikő, Dudás Borbála, Füleki Angéla, Horváth Zoltán, Oláh Zsigmond, Tömöri Anna, Pochil Iván, Lukács Petra, Nyitrai Enikő, Rékai Kitti, Pántya Lili, Gáspár Dorottya, Csaba Attila, Vígh Virág, Koppándi Gergő, Sipos Géza és a Szolnoki Szimfonikusok!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1922814241237858&set=pcb.1922814581237824

 

van még...

Olvasásra ajánljuk

II. Szolnoki Grafikai Szimpózium

A Szolnoki Művésztelep 2022-ben, másodszorra ad otthont a Képgrafikusok Olgyai Viktor Egyesületének szervezésében megrendezendő Szolnoki Grafikai Szimpóziumnak. A program 21 hazai és határon túli grafikusművész,

tovább olvasom »

Fészek 2023

Kedves Barátaink! Köszönjük Nektek a tegnapi estét! Fantasztikus volt! Ha elkészül a videó osztom! Puszi Matild és Dini  

tovább olvasom »

megosztás:

Megosztás itt: facebook
Facebook
Megosztás itt: pinterest
Pinterest
Megosztás itt: twitter
Twitter
Megosztás itt: linkedin
LinkedIn