Nagy Katalin Matild és Nagy Dénes

A 120 éves Szolnoki Művésztelep kortárs művészeti kiállítása a Ceglédi Galériában

A Kossuth Művelődési Központ meghívja Önt és kedves családját a
120 ÉVES A SZOLNOKI MŰVÉSZTELEP
című kiállítás megnyitó ünnepségére

Helyszín
Ceglédi Galéria (Cegléd, Kossuth tér 5/A.)

Időpont
2022. október 28., péntek 17.00 óra

Köszöntőt mond
Kónya Ágnes Cegléd Város Önkormányzata Humán Bizottságának elnöke

Megnyitja
Verebes György Munkácsy-díjas festőművész, a Szolnoki Művésztelep művészeti vezetője

Gitáron közreműködik
Volter Kálmán a Ceglédi Erkel Ferenc AMI tanára

Kiállító művészek
Baráth Fábián, Debreczeni Fanni, Fazekas Magdolna, Nagy Dénes, Nagy Katalin Matild, Kecső Endre, Király György, Pogány Gábor Benő, Posta Máté, Révi Norbert, Sinka Péter, Soosur Georgius, Szabó Ágnes, Szabó György, Verebes György

Megtekinthető
2022. november 18-ig (H-P.: 10.00-18.00)

További információ
Kossuth Művelődési Központ  I  2700 Cegléd, Kossuth tér 5/A.

http://kozma.ildiko@cegledikultura.hu  I  www.cegledikultura.hu  I  Facebook.com/cegledigaleria

https://www.facebook.com/photo?fbid=2076018925917388&set=pcb.2076020292583918

van még...

Olvasásra ajánljuk

Fészek 2023

  FÉSZEK VI. „Mi is a fészek? Egy élettér? Egy kert? Mindenekelőtt egy hely, ami egyszerre új és egyszerre régi. Ismerős annak, aki még soha

tovább olvasom »

HOBO és a Petrik G Band

2022. április 28. Magyar költők versei, külföldi világsztárok dalai is elhangzottak azon az esten, ahol a Kossuth díjas bluesénekes és zeneszerző, Földes László, Hobo volt

tovább olvasom »

megosztás:

Megosztás itt: facebook
Facebook
Megosztás itt: pinterest
Pinterest
Megosztás itt: twitter
Twitter
Megosztás itt: linkedin
LinkedIn