Nagy Katalin Matild és Nagy Dénes

Szent Ágoston-templomi munkák

A mai nap lezárult egy szakasza a munkánknak. Még várnak ránk feladatok, de nem találok szavakat, amellyel leírhatnám mindazt, amit átéltem közben. Köszönet Agárdi Kovács Attila festőművésznek, hogy e kivételes csapat részese lehetek.
„Az ember ott kezdődik, hogy teremt valamit, ami nincs. Valakinek lenni a semmiből. Nem a legkisebb, hanem a legnagyobb ellenállást keresni. Csak azt érdemes megcsinálni, ami lehetetlen.”
Hamvas Béla
van még...

Olvasásra ajánljuk

II. Szolnoki Grafikai Szimpózium

A Szolnoki Művésztelep 2022-ben, másodszorra ad otthont a Képgrafikusok Olgyai Viktor Egyesületének szervezésében megrendezendő Szolnoki Grafikai Szimpóziumnak. A program 21 hazai és határon túli grafikusművész,

tovább olvasom »

megosztás:

Megosztás itt: facebook
Facebook
Megosztás itt: pinterest
Pinterest
Megosztás itt: twitter
Twitter
Megosztás itt: linkedin
LinkedIn